Ve sonunda ilk yazı =)

Şub 17, 2011 7 Yorum Yazar:

Kompozisyon sınavlarında, altına koyduğum tükenmez kalem ile güçlendirilmiş, çizgili kağıdımla  hocanın “son 5 dk” uyarısını bekleyen ve kalan o sürede önce ki 40 dk boyunca tasarladıklarının tamamen dışındakilerle dolu bir kağıdı teslim edip çıkardım ben =) Arada “konuştuğumun yarısı kadar karalayabiliyor olsaydım babamın kütüphanesini ben doldururdum herhalde” diyorum (sanki kolaymış gibi yazması). İşte böyle bi adamken çapıma çupuma bakmadan blog açıcam ben dedim, haliyle son 5 dk ya gelmek oldukça zaman aldı.

isim ne olsun krizinden sonra, tasarım filan derken nihayet bişiler karalama başarısını gösterdim. Bazen takıntılı olduğumu bir kez daha fark ettim. O kadar çok soru sordum, tantana yaptım ki bazen ben bile kendimden bunaldım.

tasarım ve isim tamam sıra geldi yazmaya “Geline oyna demişler yerim dar demiş. Yer açmışlar yenim dar demiş.” hesabı kafam dağınık toplamam lazım bahanesine tutundum bu sefer de. 88 tane taslak deneyip  olmadı bu diyen yazar-çizerler gibi ilk cümlesi olan ama devamı gelmeyen ilk yazı için başlangıç cümlelerim olmaya başladı, elimde not defteri taşımaya başladım montumda kalem filan ama alışmadık şeyde don durmuyor malum. Bu yazar havalarının da sökmeyeceğini anladığımda ss2 kuralı otomatik olarak devreye girdi 🙂 ve okuduğunuz üzere bişiler karalayabildim sonunda. Ayrı yazacağım de ve da ların  tereddütüyle nasıl bişi çıkacak sonunda ben de merak ediyorum.

isim konusunda yardımcı olan hatta isim annesi olan Morkedipatisi’ne (http://www.morkedipatisi.com/) , beni devamlı gazlayan Pabuç’a (http://kararli.blogspot.com/),  teknik masada Kaan Mete’ye (http://themete.com) teşekkür etmezsem kapatıp gitmem gerek daha başlamadan.

İlk partiden sıkılmadınız umarım. Böyle bir hikayesi olan blogtan birşeyler okumak isterseniz beni memnun edersiniz 🙂

Genel

Yazar Hakkında

Henüz bu yazar hakkında bilgi yok.

7 cevap var. to “Ve sonunda ilk yazı =)”

 1. Uniamo says:

  Hayırlı olsun arkadaşım. Arayı fazla açmadan diğer yazılarını da bekleriz 😉

 2. Mehbup says:

  İlk yorum umarım bendendir.Tebrikler:)

 3. özlem(angiocat) says:

  buraların sahibi o..ne derse o…

 4. saglıklı mutfak says:

  Tahacım hayırlı olsun.

 5. Pabuç says:

  Öncelikle blogumun adını vermişsin reklam için teşekkür ederim gerçi kötü bir zamana denk geldi ama yine de sağol .Blogspotu engelletenler utansın diyorum…

  Hayırlı olsun ,okuyanların ,sevenlerin çok olsun..Umarım güzel paylaşımlra ve dostluklara vesile olur..

  Selamlar..

 6. pelin says:

  Ne güzel bir yazı olmuş,tekrar hayırlı olsun.Devamı gelsin;)

 7. Mehmet Akif Özkalay says:

  Hayırlı olsun..

Yorum Yaz