Bilirkişi olmak :)

Oca 03, 2012 Yorum yok Yazar:


Bilirkişi olmak nasıl bir duygu acaba diye düşünüyorum. Yani ne okuduğum okuldan ne de şuanda çalıştığım işten memnuniyetsizliğim söz konusu. Pişman değilim yine olsa yine yaparım. Lakin hani bazen aklıma geliyor bir hakkın daha var ek iş gibi birşey ne yapmak, ne olmak istersin deseler cevabım hazır. “Bilirkişi”

Müthiş bir his olmalı bilirkişi olmak. En azından azıcık eğlenceli, muzip (ki burada bu ben oluyorum)  ve birazcık da ukala (asla alakam olmaz =P) birisi için çok eğlenceli bir hayat olacağı kesin.

Düşünsenize istediğin her konuya müdahil olabilirsin. Kimse sana “sen kimsin arkadaşım?” diye soramaz.  Kartviziti uzatıp “ben bilirkişiyim, sen buna konuş arkadaşım” demenin hazzı başka nerde var acaba.

Zaman zaman sıkıcı olma ihtimali olsa da sözü geçen kişisiniz. Bunu bilirkişiye soralım çünkü o bilir. (ego tavan ki ne tavan)

Böyle bir durumda olmayı kim istemez demek istemiyorum eminim etliye sütlüye karışmadan yaşamayı sevenler vardır. Ama biraz göz önünde olmayı seven birisi için “all access” kart gibi birşey bu 🙂

Evet, evet tamamen fantezi yapıyorum ve farkındayım, bilirkişi olmak ne benim hayal ettiğim kadar kolay bir şey ne de bu kadar fantastik.

Yine de hayal kurmak güzel her zaman olduğu gibi.

 

Buralarda Oldu, Genel

Yazar Hakkında

Henüz bu yazar hakkında bilgi yok.
“Bilirkişi olmak :)” gönderisi için cevap yok

Yorum Yaz