FatBurger’le Şölene Devam

Oca 13, 2014 Yorum yok Yazar:

Fat BurgerTaksimde açılan ilk şubesinde test ettiğimiz lezzetlerinden uzak  kaldığımıza hayıflanmaya başladığımız neden sadece Taksim’de var diye düşündüğümüzz bir anda FatBurger’den gelen haber ile tabiri caiz ise sevindirik olduk.

Taksim’den sonra Levent’te de açılmıştı FatBurger. Bu muhteşem haberi bizleri ağırlayarak vermek istemiş biz de seve seve icabet ettik bu şahane davete.

Bir önceki seferden tecrübeli olduğum için vazgeçilmez tercihlerim olan chili chadder soslu patates kızartmasına bu sefer değişiklik olması adına acılı ızgara tavuk  burger ve chadder peynirli double burger ile eşlik ettim.

Fatburger_levent1_kampanyaSonuçtan yine memnun kaldım özellikle patates kızartmaları muhteşem. Sadece patates kızartması için bile tercih edilebilecek bir mekan FatBurger. Bir önceki deneyimimizden öğrenmiştik patateslern Hollanda’dan geldiğini sanırım bunun etkisi oldukça fazla.

Yukarıda saydığım menünün fazla olduğunu düşünenler için 2 tane triple yiyen arkadaşların yanında gayet mütevazı bir menümün olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

FatBurger Levent Şubesinin şerefine bir yeni yıl kampanyası düzenlemiş ki sizler için oldukça iştah açıcı olduğu kanaatindeyim.  Kampanya bitmeden değerlendirin derim ben.

Soğan halkalarının her gün taze taze yapıldığını, patateslerini dilediğiniz gibi sipariş edebileceğinizi, sabit burgerin ötesinde hayalinizdeki menüyü oluşturmanıza imkan sağlayan seçeneklerin bulunduğunu tekrar detaylı olarak yazmayacağım.

Ama yeni ve güzel bir haber olarak  FatBurger artık YemekSepeti.com’da 🙂 Hani ofisden, evden çıkamıyorsanız ama benim yada diğer arkadaşlarımın yazdıkları yazılar ağzınızı sulandırdıysa bu lezzete sahip olmak için birkaç klavye ve fare hareketi yeterli olacak.

FatBurger ekibi sadece burgerlerinde değil aynı zamanda müşteri ile  iletişimde de iyi olma iddiasındalar.  Kendilerine

adreslerinden ulaşabilirsiniz.
Bu lezzetli daveti için FatPazarlama Müdürü Gaye Arda Güngör’e, 0101 Digital’e ve Berna Mutlu Aytekin’e teşekkür ederimm:)

 

Buralar Veni Vidi Vici, Genel

Yazar Hakkında

Henüz bu yazar hakkında bilgi yok.
“FatBurger’le Şölene Devam” gönderisi için cevap yok

Yorum Yaz